14 เมษายน 2564 - 21:32

League Time Home Score Away HT
BUL V 14/04 - 20:00 Minyor Pernik 1 - 0 Pirin Blagoevgrad 1 - 0
CYP D2 14/04 - 20:00 Achyronas Liopetriou 0 - 0 Alki Oroklini 0 - 0
CYP D2 14/04 - 20:00 Anagennisi Derynia 0 - 0 ASIL Lysi 0 - 0
CYP D2 14/04 - 20:00 Aris 1 - 0 Zakakiou 1 - 0
CYP D2 14/04 - 20:00 Chloraka 1 - 1 Ayia Napa 1 - 1
CYP D2 14/04 - 20:00 Othellos Athienou 1 - 0 Omonia Aradippou 0 - 0
CYP D2 14/04 - 20:00 Thoi Lakatamias 1 - 2 Omonia Psevda 1 - 1
CYP D2 14/04 - 20:00 Xylotympou 4 - 1 Kouris Erimi 4 - 1
CYP D2 14/04 - 20:00 Ypsonas 1 - 3 Digenis Akritas 0 - 2
ITA SC 14/04 - 20:00 Olbia 3 - 0 Como 0 - 0
ITA SC 14/04 - 20:00 Palermo 0 - 0 Foggia 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Arconatese 0 - 0 Bra 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Casale 1 - 1 PDHA 1 - 1
ITA SD 14/04 - 20:00 Castellanzese 5 - 1 Chieri 5 - 1
ITA SD 14/04 - 20:00 Fossano 1 - 2 Caronnese 1 - 1
ITA SD 14/04 - 20:00 Gozzano 0 - 0 Saluzzo 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Legnano 1 - 0 HSL Derthona 1 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Vado 4 - 3 Sestri Levante 2 - 3
ITA SD 14/04 - 20:00 Breno 0 - 1 Seregno 0 - 1
ITA SD 14/04 - 20:00 Caravaggio 1 - 2 Villa Alme 1 - 1
ITA SD 14/04 - 20:00 Crema 1 - 4 Brusaporto 1 - 2
ITA SD 14/04 - 20:00 Fanfulla 1 - 0 Scanzorosciate 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 NibionnOggiono 0 - 1 Real Calepina 0 - 1
ITA SD 14/04 - 20:00 Ponte San Pietro 1 - 1 USD Casatese 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Sona 2 - 0 Ciserano-Bergamo 1 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Tritium 1 - 1 Calvina 1 - 1
ITA SD 14/04 - 20:00 Vis Nova Giussano 1 - 0 Franciacorta 1 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Ambrosiana 1 - 2 Adriese 1 - 2
ITA SD 14/04 - 20:00 ArzignanoChiampo 2 - 0 San Giorgio-Sedico 1 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Belluno 0 - 1 Manzanese 0 - 1
ITA SD 14/04 - 20:00 Chions 1 - 2 Campodarsego 1 - 1
ITA SD 14/04 - 20:00 Cjarlins Muzane 2 - 0 Cartigliano 1 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Delta Porto Tolle 1 - 0 Virtus Bolzano 1 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Este 0 - 1 Caldiero Terme 0 - 1
ITA SD 14/04 - 20:00 Feltre 1 - 3 Montebelluna 1 - 1
ITA SD 14/04 - 20:00 Trento 4 - 1 Luparense 2 - 1
ITA SD 14/04 - 20:00 Union Clodiense 1 - 3 Mestre 1 - 2
ITA SD 14/04 - 20:00 Correggese 1 - 0 Aglianese Calcio 1 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Ghivizzano Borgo 1 - 2 Seravezza Pozzi 1 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Lentigione 2 - 0 Marignanese 2 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Mezzolara 1 - 0 Prato 1 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Real Forte Querceta 0 - 1 Forli 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Rimini 3 - 1 Pro Livorno 2 - 1
ITA SD 14/04 - 20:00 Sammaurese 0 - 2 Fiorenzuola 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 SCD Progresso 2 - 0 Corticella 1 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Cannara 0 - 0 Tiferno Lerchi 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Follonica Gavorrano 0 - 1 ACN Siena 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Grassina 0 - 0 Sangiovannese 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Lornano Badesse 2 - 2 Ostia Mare 2 - 2
ITA SD 14/04 - 20:00 Montespaccato 0 - 2 Flaminia 0 - 1
ITA SD 14/04 - 20:00 Montevarchi Calcio 3 - 0 Foligno 2 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 San Donato 4 - 1 UC Sinalunghese 3 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Scandicci 0 - 0 Trastevere Calcio 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Trestina 0 - 1 Pianese 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Cynthialbalonga 0 - 0 ASD Pineto Calcio 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Porto Sant'Elpidio 1 - 1 Aprilia 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Recanatese 2 - 0 Montegiorgio 1 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Rieti 3 - 3 Fiuggi 2 - 3
ITA SD 14/04 - 20:00 S. N. Notaresco 2 - 0 Castelnuovo Vomano 2 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 US Tolentino 0 - 0 Castelfidardo 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Vastese 1 - 2 Matese 0 - 2
ITA SD 14/04 - 20:00 Calcio Giugliano 0 - 3 Cassino 0 - 2
ITA SD 14/04 - 20:00 Gladiator 0 - 0 Savoia 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Insieme Formia 1 - 2 Vis Artena 0 - 2
ITA SD 14/04 - 20:00 Nocerina 1 - 1 Monterosi FC 1 - 1
ITA SD 14/04 - 20:00 Nuova Florida 0 - 1 Lanusei Calcio 0 - 1
ITA SD 14/04 - 20:00 Altamura 1 - 0 Gravina 1 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Audace Cerignola 2 - 1 Puteolana 2 - 1
ITA SD 14/04 - 20:00 Bitonto 2 - 0 Sorrento 2 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Fidelis Andria 0 - 0 Citta di Fasano 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Francavilla 0 - 0 Casarano 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Lavello 1 - 0 Brindisi 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Portici 1906 3 - 3 Picerno 2 - 3
ITA SD 14/04 - 20:00 Taranto 1 - 0 A.C.D. Nardo 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 ACR Messina 2 - 0 Dattilo 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 AS Acireale 0 - 0 Gelbison Cilento 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Biancavilla 0 - 0 Castrovillari 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Cittanovese 0 - 0 FC Messina 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Marina di Ragusa 2 - 2 Roccella 2 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Rende 2 - 0 San Luca 2 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 S. Agata 0 - 0 Paterno 0 - 0
ITA SD 14/04 - 20:00 Troina 1 - 1 Santa Maria Cilento 0 - 0
ITA CIP 14/04 - 20:00 ฟิออเรนติน่า U19 2 - 0 เจนัว U19 1 - 0
POL IIIL 14/04 - 20:00 Biala Podlaska 1 - 0 Wolka Pelkinska 0 - 0
SOU GAC 14/04 - 20:00 Jomo Cosmos 0 - 0 Cape Town Spurs 0 - 0
SOU GAC 14/04 - 20:00 TS Sporting 0 - 1 Sekhukhune 0 - 1
TAN LKB 14/04 - 20:00 Simba 5 - 0 Mtibwa Sugar 3 - 0
TUR 1L 14/04 - 20:00 Adanaspor AS 3 - 1 อคิห์ซาร์ เบเลดิเยสปอร์ 2 - 0
UGA PL 14/04 - 20:00 Bright Stars 2 - 1 Wakiso Giants 2 - 1
UGA PL 14/04 - 20:00 Police 3 - 0 UPDF 2 - 0
UGA PL 14/04 - 20:00 Villa 0 - 0 Express 0 - 0
UKR DL 14/04 - 20:00 Bukovyna 0 - 0 Nyva Vinnytsya 0 - 0
ZAM SL 14/04 - 20:00 Power Dynamos 0 - 1 Indeni 0 - 1
ZAM SL 14/04 - 20:00 Young Green Eagles 1 - 0 Zanaco 1 - 0
ITA SD 14/04 - 20:30 Half time Lavagnese 4 - 1 Borgosesia 4 - 1
ROM L2 14/04 - 20:30 Half time Calarasi 0 - 3 Mioveni 0 - 3
SLO SC 14/04 - 20:30 Half time Slovan Bratislava 3 - 0 Petrzalka 3 - 0
ALB AC 14/04 - 21:00 Teuta 0 - 1 สเกนเดอร์บู กอร์ซ 0 - 1
ALB AC 14/04 - 21:00 Vllaznia 1 - 0 Laci 1 - 0
ASI AFCC 14/04 - 21:00 Bengaluru (Ind) 0 - 0 Nepal Army (Nep) 0 - 0
BUL V 14/04 - 21:00 Neftochimic Burgas 0 - 0 Strumska Slava 0 - 0
CAM EO 14/04 - 21:00 Dragon de Yaounde 0 - 1 Bamenda 0 - 1
CYP CC 14/04 - 21:00 Anorthosis 1 - 0 อโปเอล นิโคเซีย 1 - 0
CZE 1L 14/04 - 21:00 เอฟซี วิคตอเรีย พัลเซ่น 0 - 0 ฟาสตาฟ ซลิน 0 - 0
CZE D2 14/04 - 21:00 Usti nad Labem 0 - 0 Vysehrad 0 - 0
ENG FAC 14/04 - 21:00 แอสตัน วิลล่า U18 3 - 0 เบอร์ตัน อัลเบี้ยน U18 3 - 0
ITA SD 14/04 - 21:00 Latte Dolce 2 - 0 Carbonia 2 - 0
KAZ PL 14/04 - 21:00 Turan 0 - 0 Taraz 0 - 0
MON DL 14/04 - 21:00 Arsenal Tivat 0 - 0 Igalo 0 - 0
MON DL 14/04 - 21:00 Berane 1 - 0 Mornar Bar 1 - 0
MON DL 14/04 - 21:00 Bokelj 0 - 0 Jedinstvo 0 - 0
MON DL 14/04 - 21:00 Grbalj 1 - 0 Drezga 1 - 0
MON DL 14/04 - 21:00 Kom Podgorica 0 - 0 Ibar 0 - 0
POR TRU23 14/04 - 21:00 Leixoes U23 1 - 1 เบนฟิก้า U23 1 - 1
ROM L2 14/04 - 21:00 Concordia 2 - 0 Aerostar 2 - 0
ROM L2 14/04 - 21:00 Gloria Buzau 0 - 0 Unirea Slobozia 0 - 0
ROM L2 14/04 - 21:00 U. Cluj 0 - 1 Pandurii 0 - 1
UKR DL 14/04 - 21:00 Uzhhorod 2 - 0 Chaika 2 - 0
RUS L 14/04 - 21:30 FK Strogino Moscow U19 0 - 1 สปาร์ตัก มอสโก U19 0 - 1
ARM FL 14/04 - 18:00 Ararat-Armenia 2 - BKMA
ITA P2 14/04 - 19:00 นาโปลี U19 - สเปเซีย U19
ARM FL 14/04 - 19:30 Shirak Gyumri 2 - West Armenia
DR L1 14/04 - 19:30 AC Rangers - Mazembe
MAL SL 14/04 - 19:30 Mighty Wanderers - Ntopwa
HUN NBIII 14/04 - 20:00 Veszprem - Tatabanya
ITA P2 14/04 - 20:00 Cremonese U19 - Pordenone U19
ITA P2 14/04 - 20:00 โครโตเน่ U19 - Cosenza U19
SOU GAC 14/04 - 20:00 Cape Town All Stars - Uthongathi
SOU GAC 14/04 - 20:00 Steenberg United - Bizana Pondo Chiefs
ESW SMTNPL 14/04 - 20:30 Black Swallows - Mbabane Swallows
ESW SMTNPL 14/04 - 20:30 Manzini Wanderers - Mbabane Highlanders
ESW SMTNPL 14/04 - 20:30 Royal Leopards - Denver
ESW SMTNPL 14/04 - 20:30 Tambankulu - Moneni Pirates
GRE GE 14/04 - 20:30 Iraklis Larissa - Makedonikos Foufas
GRE GE 14/04 - 20:30 Sellana - Fikis
GRE GE 14/04 - 20:30 Diagoras Vrachneikon - Aias Gastounis
SPA TD 14/04 - 20:45 Melilla CD - CP Almeria
BUL TL 14/04 - 21:00 Chernomorets 1919 - Rozova Dolina
BUL TL 14/04 - 21:00 Gorski Izvor - Maritsa Plovdiv
BUL TL 14/04 - 21:00 Levski Karlovo - Dimitrovgrad
BUL TL 14/04 - 21:00 Rodopa Smolyan - Zagorets
BUL TL 14/04 - 21:00 Sokol Markovo - Nesebar
BUL TL 14/04 - 21:00 Belasitsa - Bansko
BUL TL 14/04 - 21:00 Nadezhda Dobroslavci - Balkan Botevgrad
BUL TL 14/04 - 21:00 Rilski Sportist - Perun
BUL TL 14/04 - 21:00 Vladaya - Razlog
CAM EO 14/04 - 21:00 Cotonsport - Canon Yaounde
GRE GE 14/04 - 21:00 Pyliou - Pythagoras Kontakaiikon
SER SL 14/04 - 21:00 BASK - Sremcica
SER SL 14/04 - 21:00 Brodarac - Sindjelic Beograd
SER SL 14/04 - 21:00 BSK Borca - Radnicki Beograd
SER SL 14/04 - 21:00 Crvena Zvezda MML - Batajnica
SER SL 14/04 - 21:00 OFK Beograd - Stepojevac Vaga
SER SL 14/04 - 21:00 Polet Dorcol - Jedinstvo Surcin
SER SL 14/04 - 21:00 Radnicki Obrenovac - Lokomotiva Beograd
SER SL 14/04 - 21:00 TEK Sloga - Mladenovac
SER SL 14/04 - 21:00 Teleoptik - Lestane
SER SL 14/04 - 21:00 Zvezdara - Studentski Grad
SER SL 14/04 - 21:00 1. Maj Ruma - Sloga Conoplja
SER SL 14/04 - 21:00 Backa 1901 - Dinamo Pancevo
SER SL 14/04 - 21:00 Hajduk 1912 - Borac Sakule
SER SL 14/04 - 21:00 Kozara BVS - Becej
SER SL 14/04 - 21:00 Omladinac NB - Mladost GAT
SER SL 14/04 - 21:00 Radnicki 1912 - Jedinstvo SP
SER SL 14/04 - 21:00 Stari Banovci - Sloboda NK
SER SL 14/04 - 21:00 Stari Grad - Feniks 1995
SER SL 14/04 - 21:00 Vojvodina Perlez - Radnicki Zrenjanin
SER SL 14/04 - 21:00 Vrsac - Tisa Adorjan
SER SL 14/04 - 21:00 Car Konstantin - Sindelic
SER SL 14/04 - 21:00 Medosevac - Paracin
SER SL 14/04 - 21:00 Moravac - Dunav Prahovo
SER SL 14/04 - 21:00 Morava Vladicin Han - Radnicki S.
SER SL 14/04 - 21:00 Radan Lebane - Trstenik
SER SL 14/04 - 21:00 Rembas - Pcinja
SER SL 14/04 - 21:00 Timocanin - Kablovi
SER SL 14/04 - 21:00 Toplicanin - SFS Borac
SER SL 14/04 - 21:00 Vlasina - Buducnost Popovac
SER SL 14/04 - 21:00 Zupa - Timok
SER SL 14/04 - 21:00 Bane Raska - Takovo
SER SL 14/04 - 21:00 Buducnost Arilje - Sloboda
SER SL 14/04 - 21:00 Gruza - Susica
SER SL 14/04 - 21:00 Josanica - Trepca
SER SL 14/04 - 21:00 Macva Bogatic - Mladi Radnik
SER SL 14/04 - 21:00 Sloga Pozega - Jedinstvo U.
SER SL 14/04 - 21:00 Sumadija Arandjelovac - Sloga Petrovac
SER SL 14/04 - 21:00 Zeleznicar Lajkovac - Buducnost Krusik
ASI AFCCL 14/04 - 21:30 เปอร์เซโปลิส (Irn) - Al Wahda (Uae)
CRO 3HNLS 14/04 - 21:30 Hrvace - GOSK Dubrovnik
CRO 3HNLS 14/04 - 21:30 Jadran LP - Sloga Mravince
CRO 3HNLS 14/04 - 21:30 Kamen Ivanbegovina - Vodice
CRO 3HNLS 14/04 - 21:30 Neretva - Primorac Biograd
CRO 3HNLS 14/04 - 21:30 Neretvanac - Urania Baska Voda
CRO 3HNLS 14/04 - 21:30 OSK Otok - Uskok Klis
CRO 3HNLS 14/04 - 21:30 RNK Split - Zmaj Blato
CRO 3HNLS 14/04 - 21:30 Zmaj Makarska - HV Posedarje
CZE D2 14/04 - 21:30 Blansko - Vlasim
CZE D2 14/04 - 21:30 Hradec Kralove - Mas Taborsko
CZE D2 14/04 - 21:30 Lisen - Dukla Prague
CZE D2 14/04 - 21:30 Varnsdorf - Chrudim
DR L1 14/04 - 21:30 Maniema - Renaissance
DR L1 14/04 - 21:30 RCK - AS Vita Club
DR L1 14/04 - 21:30 Sanga Balende - Simba
HUN NBIII 14/04 - 21:30 Balassagyarmat - Sajobabony
HUN NBIII 14/04 - 21:30 BVSC-Zuglo - Jaszberenyi
HUN NBIII 14/04 - 21:30 Eger SE - Cegledi
HUN NBIII 14/04 - 21:30 Mezokovesd-Zsory II - DVTK II
HUN NBIII 14/04 - 21:30 Putnok - Fuzesgyarmati SK
HUN NBIII 14/04 - 21:30 SBTC - Debrecen II
HUN NBIII 14/04 - 21:30 Senyo Carnifex - Gyongyosi
HUN NBIII 14/04 - 21:30 Tallya - Hatvan
HUN NBIII 14/04 - 21:30 Tiszafuredi - Tiszaujvaros
HUN NBIII 14/04 - 21:30 Tiszakecske - Kisvarda II
HUN NBIII 14/04 - 21:30 Dabas-Gyon - Szekszardi
HUN NBIII 14/04 - 21:30 Ferencvaros II - Ivancsa
HUN NBIII 14/04 - 21:30 Korosladany MSK - Hodmezovasarhely FC
HUN NBIII 14/04 - 21:30 Kozarmisleny SE - Honved II
HUN NBIII 14/04 - 21:30 Majosi - Dunaujvaros PASE
HUN NBIII 14/04 - 21:30 Monori - FC Dabas
HUN NBIII 14/04 - 21:30 Paks II - Rakosmenti KSK
HUN NBIII 14/04 - 21:30 Taksony - Vac
HUN NBIII 14/04 - 21:30 Balatonfuredi - SC Sopron
HUN NBIII 14/04 - 21:30 BKV Elore - Lipot
HUN NBIII 14/04 - 21:30 Erdi - Szabadkikoto
HUN NBIII 14/04 - 21:30 Gardony Varosi - Nagyatadi
HUN NBIII 14/04 - 21:30 Komaromi VSE - Papai Perutz
HUN NBIII 14/04 - 21:30 MOL Fehervar II - Nagykanizsa
HUN NBIII 14/04 - 21:30 Mosonmagyarovari TE - Bicskei
HUN NBIII 14/04 - 21:30 Puskas Academy II - III. Keruleti TVE
HUN NBIII 14/04 - 21:30 Zalaegerszegi II - Menfocsanak
POL D2 14/04 - 21:30 Hutnik Krakow - Blekitni Stargard
ANG G 14/04 - 22:00 Petro Atletico - Academica
ASI AFCCL 14/04 - 22:00 Pakhtakor (Uzb) - Tractor (Irn)
CYP D2 14/04 - 22:00 Sotiras - Paeek
FAR PL 14/04 - 22:00 TB Tvoroyri - 07 Vestur Sorvagur
POL D2 14/04 - 22:00 Bytovia Bytow - KKS Kalisz
POL IIIL 14/04 - 22:00 LKS Lagow - Sandomierz
POL IIIL 14/04 - 22:00 Orleta Radzyn - Wisloka Debica
POL IIIL 14/04 - 22:00 Ostrowiec Swietokrzyski - Podhale Nowy Targ
SPA SDB 14/04 - 22:00 ยูดี ซานเฟอร์นันโด - Linares
SPA TD 14/04 - 22:00 SD Tenisca - Santa Ursula
SWI SC 14/04 - 22:00 Kriens - Servette
TOG CN 14/04 - 22:00 AS Togo-Port - Anges de Notse
TOG CN 14/04 - 22:00 Binah - Semassi
TOG CN 14/04 - 22:00 Dynamic Togolais - Entente II
TOG CN 14/04 - 22:00 Gbohloe-Su - Gomido
TOG CN 14/04 - 22:00 Maranatha - OTR
TOG CN 14/04 - 22:00 Sara Sport - Ifodje
TOG CN 14/04 - 22:00 Unisport - ASC Kara
BUL BC 14/04 - 22:30 โดโกเรต์ส รัซกราด - ซีเอสเคเอ โซเฟีย
HUN HC 14/04 - 22:30 Kisvarda - Ujpest
IVO L1 14/04 - 22:30 ASI d'Abengourou - Academie de FAD
IVO L1 14/04 - 22:30 Bassam - Sporting Gagnoa
POL PC 14/04 - 22:30 Cracovia - Rakow
SPA TD 14/04 - 22:30 Juventud Torremolinos - Huetor Tajar
CRO CC 14/04 - 23:00 Istra 1961 - ริเยก้า
CZE 1L 14/04 - 23:00 ยาโบลเนช - สปาร์ต้า ปราก
GER RW 14/04 - 23:00 Wuppertaler - B. Monchengladbach II
HUN NBIII 14/04 - 23:00 Kecskemeti TE - ESMTK Budapest
POL D2 14/04 - 23:00 Lublin - Suwalki
POL D2 14/04 - 23:00 Ostroda - Skra
ROM RC 14/04 - 23:00 Univ. Craiova - Viitorul Tg. Jiu
SPA TD 14/04 - 23:00 Velez - Almeria B
SPA TD 14/04 - 23:00 Sevilla FC C - Lebrijana
SPA TD 14/04 - 23:00 Cordoba B - Rota
SWI SC 14/04 - 23:00 Grasshoppers - St. Gallen
TUR 1L 14/04 - 23:00 Balikesirspor - Istanbulspor AS
AUS 2L 14/04 - 23:30 Grazer - FC Juniors
CYP CC 14/04 - 23:30 Ol. Nicosia - AEL Limassol
GER 2B 14/04 - 23:30 VfL Osnabruck - Regensburg
GIB GC 14/04 - 23:30 Lincoln Red Imps - Lynx
SPA TD 14/04 - 23:30 El Palo - Torredonjimeno
FRA N 14/04 - 23:45 Concarneau - Red Star
ASI AFCCL 15/04 - 00:00 Goa (Ind) - Al Rayyan (Qat)
FRA L2 15/04 - 00:00 Clermont - อาเมียงส์
GER RS 15/04 - 00:00 Grossaspach - Alzenau
GUA LN 15/04 - 00:00 Coban Imperial - Iztapa
LIT IL 15/04 - 00:00 Banga 2 - FK Panevezys 2
MAL PD 15/04 - 00:00 USFAS Bamako - Onze Createurs
SPA LL2 15/04 - 00:00 ราโย่ บาเยกาโน่ - ซีดี มิรานเดส
SPA TD 15/04 - 00:00 อันเทคัวร่า CF - Mancha
SPA TD 15/04 - 00:00 CD Alhaurino - Jaen
SPA TD 15/04 - 00:00 Alhaurin - Huetor Vega
SPA TD 15/04 - 00:00 Puente Genil - Ceuta
SPA TD 15/04 - 00:00 San Roque - Xerez CD
SPA TD 15/04 - 00:00 Castilleja CF - Cabecense
SPA TD 15/04 - 00:00 CD Gerena - อัลกอสซีเอฟ
SPA TD 15/04 - 00:00 CD Utrera - Los Barrios
ECU LP 15/04 - 00:15 Delfin - Macara
FAR PL 15/04 - 00:30 Streymur - Toftir
GER RW 15/04 - 00:30 Fortuna Koln - Ahlen
GER RW 15/04 - 00:30 Straelen - Koln II
LUX ND 15/04 - 00:30 Fola - ดูเดแลงก์
LUX ND 15/04 - 00:30 Hesperange - UNA Strassen
LUX ND 15/04 - 00:30 Mondorf - Jeunesse Esch
POL D2 15/04 - 00:30 Chojniczanka - Slask Wroclaw 2
SPA TD 15/04 - 00:30 Malaga B - CD Torreperogil
SPA TD 15/04 - 00:30 Pozoblanco - Antoniano
SPA TD 15/04 - 00:30 Atletico Monzon - Sabinanigo
SWI PL 15/04 - 00:30 Cham - Basel II
ASI AFCCL 15/04 - 01:00 Al-Sadd (Qat) - Foolad (Irn)
ASI AFCCL 15/04 - 01:00 Al Sharjah (Uae) - อัล กุวะห์ อัล ญาวิยะ (Irq)
ASI AFCCL 15/04 - 01:00 Al Wehdat (Jor) - Al-Nassr (Sau)
BRA CC 15/04 - 01:00 Estrela do Norte - Vilavelhense
BRA CC 15/04 - 01:00 SAO Mateus - Serra
BRA CC 15/04 - 01:00 Vitoria ES - Rio Branco-VN
BRA CP 15/04 - 01:00 Central SC - Afogados da Ingazeira
BRA CP 15/04 - 01:00 Vera Cruz - Salgueiro
FAR PL 15/04 - 01:00 HB Torshavn - IF Fuglafjordur
FAR PL 15/04 - 01:00 NSI Runavik - B36 Torshavn
FAR PL 15/04 - 01:00 Vikingur - Klaksvik
GUA LN 15/04 - 01:00 Deportivo Achuapa - Xelaju
IVO L1 15/04 - 01:00 Africa Sports - San Pedro
SPA TD 15/04 - 01:00 Paracuellos Antamira - Real Aranjuez
SPA TD 15/04 - 01:00 Coria C.F. - Conil
SPA TD 15/04 - 01:00 Las Palmas C - Villa Santa Brigida
SPA TD 15/04 - 01:00 Aguilas FC - Cartagena B
SWI PL 15/04 - 01:00 Etoile-Carouge - Sion II
PER L1 15/04 - 01:15 AD Cantolao - Cienciano
AND AC 15/04 - 01:30 Inter Escaldes - Sant Julia
ARG PC 15/04 - 01:30 Berazategui - El Porvenir
ARG PC 15/04 - 01:30 Claypole - General Lamadrid
ARG PC 15/04 - 01:30 Ituzaingo - Midland
ARG PC 15/04 - 01:30 Laferrere - Victoriano A.
AUS 2L 15/04 - 01:30 SK Rapid Vienna (Am) - BW Linz
BRA CB 15/04 - 01:30 Gama - Luziania
BRA CB 15/04 - 01:30 Taguatinga Esporte - Unai EC
BRA CG 15/04 - 01:30 Ipora - Vila Nova FC
SPA TD 15/04 - 01:30 ยูดี ซานเฟอร์นันโด - El Alamo
SAU D1 15/04 - 01:35 Al Jeel - Al Jabalain
BRA CP 15/04 - 01:45 Picos - AE Altos
BRA CP 15/04 - 01:45 Tiradentes-PI - River-PI
GIB GC 15/04 - 01:45 Glacis United - Mons Calpe
SAN CS 15/04 - 01:45 Cosmos - Pennarossa
SAN CS 15/04 - 01:45 Tre Fiori - Cailungo
SAN CS 15/04 - 01:45 Virtus - Tre Penne
SAU D1 15/04 - 01:45 Al Draih - Al Thuqbah
EUR CL 15/04 - 02:00 ดอร์ทมุนด์ - แมนเชสเตอร์ ซิตี้
EUR CL 15/04 - 02:00 ลิเวอร์พูล - เรอัล มาดริด
BRA CM 15/04 - 02:00 Boa - Tombense
BRA CP 15/04 - 02:00 Rio Branco PR - Londrina
BRA CS 15/04 - 02:00 คอสตาริกา - Comercial MS
GUA LN 15/04 - 02:00 Sanarate - Antigua
KUW PL 15/04 - 02:00 Al-Fahaheel - Al Qadisiya
KUW PL 15/04 - 02:00 Al Salmiya - Kazma SC
SAU D1 15/04 - 02:00 Al-Hazem - Al-Shoalah
SAU D1 15/04 - 02:10 Arar - Al Najoom
BRA CA 15/04 - 02:30 Nacional-AM - JC
ECU LP 15/04 - 02:30 LDU Quito - Manta
EGY PL 15/04 - 02:30 Pyramids - Misr Lel Makkasa
EGY EC 15/04 - 02:30 อัล อาห์ลี - Al Nasr
EGY EC 15/04 - 02:30 Zamalek - Haras El Hodood
BRA CM 15/04 - 03:00 Dom Bosco - Nova Mutum
BRA CM 15/04 - 03:00 Luverdense - Acao
ECU SB 15/04 - 03:00 Chacaritas - Santo Domingo
ECU SB 15/04 - 03:00 Ind. Juniors - Gualaceo
ECU SB 15/04 - 03:00 LDU Portoviejo - Atl. Porteno
COL CC 15/04 - 03:30 Llaneros - คาร์ทาเกน่า
PER L1 15/04 - 03:30 Sport Huancayo - Alianza Lima
BRA CS 15/04 - 03:50 Confianca - Sergipe
GUA LN 15/04 - 04:00 Guastatoya - Santa Lucia
GUA LN 15/04 - 04:00 Municipal - Malacateco
BRA CC 15/04 - 04:30 Real Noroeste - Pinheiros
BRA CC 15/04 - 05:00 Rio Branco ES - Desportiva Ferroviaria
BRA CB 15/04 - 05:00 America MG - Ferroviario
ECU LP 15/04 - 05:00 U. Catolica - Emelec
MEX LEMX 15/04 - 05:00 Leones Negros - Alebrijes Oaxaca
NOR CONCACAFCL 15/04 - 05:00 โตรอนโต้ เอฟซี (Can) - Club Leon (Mex)
SOU CL 15/04 - 05:15 เกรมิโอ้ ปอร์โต้ (Bra) - Ind. del Valle (Ecu)
SOU CS 15/04 - 05:15 Fenix (Uru) - Montevideo City (Uru)
BRA CB 15/04 - 05:30 Vitoria - Doce Mel
COL CC 15/04 - 05:30 Valledupar - โบค่า จูเนียร์
BRA CP 15/04 - 06:00 Treze PB - Atl. Cajazeirense
BRA CP 15/04 - 06:00 Sao Caetano - Novorizontino
PER L1 15/04 - 06:00 Cesar Vallejo - Carlos Mannucci
USA NWSLCCW 15/04 - 06:00 Orlando Pride W - Gotham W
BRA CM 15/04 - 06:30 Moto Club - Sampaio Correa
COS PD 15/04 - 07:00 Zeledon - Grecia
NOR CONCACAFCL 15/04 - 07:00 Club America (Mex) - Olimpia (Hon)
NOR CONCACAFCL 15/04 - 07:00 Philadelphia Union (Usa) - Saprissa (Cos)
MEX LEMX 15/04 - 07:05 Venados - Atlante
ARG CA 15/04 - 07:10 San Martin S.J. - Racing Club
BRA CG 15/04 - 07:30 Aimore - Internacional
BRA CG 15/04 - 07:30 Goias - Aparecidense
BRA CP 15/04 - 07:30 Sao Paulo - Guarani
BRA CP 15/04 - 07:30 Sport Recife - Academica Vitoria
BRA CB 15/04 - 07:30 ABC - Botafogo RJ
BRA CB 15/04 - 07:30 America RN - Cruzeiro
SOU CL 15/04 - 07:30 Atl. Nacional (Col) - คลับ ลิเบอร์ตาด (Par)
SOU RS 15/04 - 07:30 พัลไมรัส - Defensa y Justicia
COL CC 15/04 - 07:40 Leones - Real Santander
BRA CP 15/04 - 08:00 Ituano - Botafogo SP
GUA LN 15/04 - 08:00 Sacachispas - Comunicaciones
NIC LP 15/04 - 08:00 Real Madriz - Managua FC
MEX LMX 15/04 - 09:00 Juarez - U.A.N.L.- Tigres
MEX LEMX 15/04 - 09:05 Pumas Tabasco - Cancun
RUS L 14/04 - 14:00 Finished Ufa U19 6 - 0 Tambov U19 0 - 0
ROM L2 14/04 - 15:00 Finished Comuna Recea 3 - 1 Metaloglobus Bucharest 0 - 1
RUS PFL 14/04 - 15:00 Finished Chita 1 - 1 Zenit 2 1 - 0
RUS L 14/04 - 15:00 Finished Ural U19 1 - 0 Dynamo Moscow U19 0 - 0
TAI PL 14/04 - 15:00 Finished CPC 2 - 0 Red Lions 0 - 0
TAI PL 14/04 - 15:00 Finished NTUS 0 - 3 Taipei Tatung 0 - 1
HUN NBIII 14/04 - 16:00 Finished Ujpest II 1 - 1 Szegedi 1 - 0
JAP J1L 14/04 - 16:00 Finished เซเรโซ โอซาก้า 1 - 2 โตกุชิม่า วอร์ทิส 1 - 1
KAZ PL 14/04 - 16:00 Finished Ordabasy 1 - 4 โลโคโมทีฟ อัสตานา 1 - 1
ROM L2 14/04 - 16:00 Finished CSM Slatina 0 - 0 Ripensia Timisoara 0 - 0
RUS L 14/04 - 16:00 Finished ซีเอสเคเอ มอสโก U19 8 - 1 Akhmat Grozny U19 3 - 1
RUS L 14/04 - 16:00 Finished Rubin Kazan U19 0 - 3 คราสโนดาร์ U19 0 - 1
RUS L 14/04 - 16:00 Finished เซนิตเซนต์ปีเตอร์สเบิร์ก U19 3 - 1 Sochi U19 1 - 0
RUS L 14/04 - 16:00 Finished Konoplev Academy U19 0 - 6 Arsenal Tula U19 0 - 2
UKR DL 14/04 - 16:00 Finished Karpaty 1 - 3 Karpaty Halych 0 - 0
WOR CF 14/04 - 16:00 Finished Sparta Prague B (Cze) 4 - 3 สโลวาน ลิเบเรก (Cze) 2 - 1
AUS NPLNSW 14/04 - 16:30 Finished Sydney Olympic 0 - 1 Wollongong Wolves 0 - 1
ITA P2 14/04 - 16:30 Finished เบเนเวนโต้ U19 2 - 2 โฟรซิโนเน่ U19 0 - 0
AUS A 14/04 - 16:35 Finished แอดิเลด ยูไนเต็ด 3 - 1 Macarthur FC 1 - 1
ASI AFCCL 14/04 - 17:00 Postponed Daegu (Kor) 0 - 0 เชียงราย ยูไนเต็ด (Tha) 0 - 0
ASI AFCCL 14/04 - 17:00 Cancelled Pohang (Kor) 0 - 0 ราชบุรี (Tha) 0 - 0
JAP J1L 14/04 - 17:00 Finished คาวาซากิ ฟรอนตาเล่ 3 - 1 อวิสปา ฟูกูโอกะ 1 - 1
JAP J1L 14/04 - 17:00 Finished สากัน โตสู 0 - 1 กัมบะ โอซะกะ 0 - 0
KAZ PL 14/04 - 17:00 Finished Kaspij Aktau 1 - 1 K. Almaty 1 - 1
POL IIIL 14/04 - 17:00 Postponed Avia Swidnik 0 - 0 Jutrzenka Giebultow 0 - 0
RUS L 14/04 - 17:00 Finished โลโคโมทีฟ มอสโก U19 2 - 0 FK Rostov U19 1 - 0
RUS L 14/04 - 17:00 Finished UOR U19 5 - 5 Chertanovo M. U19 2 - 3
SOU KC 14/04 - 17:00 Finished Ansan Greeners 0 - 1 Asan 0 - 0
SOU KC 14/04 - 17:00 After Penalties Busan Kyotong 3 - 2 Gwangju FC 0 - 0
SOU KC 14/04 - 17:00 Finished Cheongju 1 - 2 Gangwon 0 - 0
SOU KC 14/04 - 17:00 Finished Daejeon 1 - 2 ซูวอน ซัมซุง 1 - 1
SOU KC 14/04 - 17:00 Finished Gimcheon Sangmu 1 - 0 Jeju Utd 0 - 0
SOU KC 14/04 - 17:00 After Penalties Gimhae 2 - 1 Bucheon FC 1995 0 - 0
SOU KC 14/04 - 17:00 After Extra Gyeongnam 3 - 1 Mokpo City 0 - 0
SOU KC 14/04 - 17:00 Finished Incheon 0 - 3 Anyang 0 - 1
SOU KC 14/04 - 17:00 Finished Pocheon 0 - 2 Yangju 0 - 0
SOU KC 14/04 - 17:00 Finished Seongnam 1 - 0 Busan 1 - 0
SOU KC 14/04 - 17:00 After Penalties Suwon City 1 - 2 Jeonnam 0 - 1
TUR 3LG1 14/04 - 17:00 Finished Fatsa Belediyespor 2 - 1 Manisaspor 1 - 1
TUR 3LG2 14/04 - 17:00 Finished Agri 1970 3 - 1 Tepecik 1 - 0
ARM PL 14/04 - 17:30 Finished Van 0 - 3 Pyunik Yerevan 0 - 1
JAP J1L 14/04 - 17:30 Finished นาโงย่า แกรมปัส 1 - 0 ซานเฟรซเซ ฮิโรชิม่า 1 - 0
SOU KC 14/04 - 17:30 Finished เอฟซี โซล 0 - 1 Seoul E. 0 - 0
TUR 1L 14/04 - 17:30 Finished Menemenspor 2 - 2 Samsunspor 1 - 1
ESW SMTNPL 14/04 - 18:00 Finished Milling Hotspurs 4 - 0 Mhlume 0 - 0
ESW SMTNPL 14/04 - 18:00 Finished Young Buffaloes 2 - 1 Malanti Chiefs 0 - 0
ITA CIP 14/04 - 18:00 After Extra ลาซิโอ U19 3 - 2 เวโรน่า U19 1 - 2
KAZ PL 14/04 - 18:00 Finished Tobol 1 - 0 Kaisar Kyzylorda 1 - 0
NOR 1MFL 14/04 - 18:00 Finished Makedonija GP 2 - 1 Borec 1 - 0
NOR 1MFL 14/04 - 18:00 Finished Pelister 3 - 2 Sileks 2 - 2
NOR 1MFL 14/04 - 18:00 Finished Shkendija 1 - 0 Akademija Pandev 0 - 0
NOR 1MFL 14/04 - 18:00 Finished Shkupi 0 - 1 Belasica 0 - 1
NOR 1MFL 14/04 - 18:00 Finished Struga Trim & Lum 1 - 1 Rabotnicki 1 - 0
NOR 1MFL 14/04 - 18:00 Finished เอฟซี วาร์ดาร์ สค็อบเย่ 1 - 1 Renova 1 - 1
POL D1 14/04 - 18:00 Finished Puszcza 0 - 4 Radomiak Radom 0 - 2
POL D2 14/04 - 18:00 Finished Lech Poznan 2 2 - 5 Pruszkow 0 - 3
POL D2 14/04 - 18:00 Postponed Polkowice 0 - 0 Ol. Grudziadz 0 - 0
POL D2 14/04 - 18:00 Postponed S. Rzeszow 0 - 0 Garbarnia 0 - 0
POL IIIL 14/04 - 18:00 Finished Cracovia 2 1 - 2 Chelmianka Chelm 1 - 0
TAI PL 14/04 - 18:00 Finished Taichung 0 - 1 Taiwan Steel 0 - 0
TAI PL 14/04 - 18:00 Finished Taipower 0 - 0 Hang Yuen 0 - 0
TUR 3LG1 14/04 - 18:00 Finished Malatya 3 - 1 Alemdag 1 - 0
UKR DL 14/04 - 18:00 Finished Yarud Mariupol 1 - 1 Balkany 0 - 0
ZAM SL 14/04 - 18:00 Finished Kitwe United 2 - 1 Nkana 0 - 1
SLO SC 14/04 - 18:30 Finished Banska Bystrica 3 - 2 Dun. Streda 1 - 1
GRE FL 14/04 - 19:00 Finished Almopos 0 - 1 O. Volos 0 - 0
GRE FL 14/04 - 19:00 Finished Apollon Pontou 2 - 2 Pierikos 1 - 1
GRE FL 14/04 - 19:00 Finished Aspropyrgos Enosis 3 - 0 Ialisos 0 - 0
GRE FL 14/04 - 19:00 Finished Kalamata 2 - 0 Asteras Vlachioti 1 - 0
GRE FL 14/04 - 19:00 Finished Kallithea 2 - 3 Rodos 0 - 1
GRE FL 14/04 - 19:00 Finished Niki Volos 1 - 1 Santorini 1 - 0
GRE FL 14/04 - 19:00 Finished PAE Egaleo 1 - 3 Episkopi 1 - 2
GRE FL 14/04 - 19:00 Finished Panserraikos 1 - 0 Veria 0 - 0
GRE FL 14/04 - 19:00 Finished PO Triglia 3 - 2 Kavala 2 - 1
GRE FL 14/04 - 19:00 Finished Thesprotos 3 - 1 Kozani 2 - 1
KAZ PL 14/04 - 19:00 Finished Atyrau 2 - 2 Zhetysu Taldykorgan 0 - 1
RUS PFL 14/04 - 19:00 Cancelled Zenit Irkutsk 0 - 0 Zvezda St. Peterburg 0 - 0
RUS L 14/04 - 19:00 Finished R. Volgograd U19 3 - 3 Khimki U19 2 - 1
SYR PL 14/04 - 19:00 Finished Al-Sahel 2 - 1 Al-Ittihad 1 - 1
SYR PL 14/04 - 19:00 Finished Al Shorta 0 - 1 Al Karamah 0 - 1
SYR PL 14/04 - 19:00 Finished Al Wahda 0 - 0 Foutoua 0 - 0
SYR PL 14/04 - 19:00 Finished Horriya 1 - 0 Hottin 0 - 0
SYR PL 14/04 - 19:00 Finished Jableh 2 - 3 Harjaleh 2 - 1
SYR PL 14/04 - 19:00 Finished Tishreen 1 - 1 Al Jaish 0 - 0
SYR PL 14/04 - 19:00 Finished Wathbah 1 - 1 Al Taliya 1 - 0
TUR 3LG1 14/04 - 19:00 Finished Cankaya FK 1 - 2 1928 Bucaspor 0 - 1
TUR 3LG1 14/04 - 19:00 Finished Edirnespor 1 - 0 Arnavutkoy Bl. 0 - 0
TUR 3LG1 14/04 - 19:00 Finished Kemerspor 2003 3 - 0 Belediye Derince 1 - 0
TUR 3LG1 14/04 - 19:00 Finished Kizilcaboluk Spor Kulubu 4 - 2 Hopaspor 2 - 2
TUR 3LG1 14/04 - 19:00 Finished Nevsehirspor 2 - 0 Payasspor 1 - 0
TUR 3LG1 14/04 - 19:00 Finished Ofspor 1 - 1 Diyarbekirspor 1 - 0
TUR 3LG2 14/04 - 19:00 Finished Cengelkoy SK 0 - 0 Karaman Bld. 0 - 0
TUR 3LG2 14/04 - 19:00 Finished Darica Genclerbirligi 0 - 2 Yozgatspor 1959 FK 0 - 1
TUR 3LG2 14/04 - 19:00 Finished Halide E. 3 - 1 Fethiyespor 2 - 1
TUR 3LG2 14/04 - 19:00 Finished Iskenderun 1 - 1 Kahta 1 - 0
TUR 3LG2 14/04 - 19:00 Finished Kutahyaspor 6 - 1 Ceyhanspor 3 - 1
TUR 3LG2 14/04 - 19:00 Finished Nazillispor 5 - 2 Tekirdagspor 2 - 1
TUR 3LG2 14/04 - 19:00 Finished Tokatspor 0 - 2 Yomraspor 0 - 0
TUR 3LG3 14/04 - 19:00 Finished Arhavispor 0 - 3 Erbaaspor 0 - 2
TUR 3LG3 14/04 - 19:00 Finished Batman Petrolspor 2 - 0 Icel 1 - 0
TUR 3LG3 14/04 - 19:00 Finished Carsambaspor 0 - 2 Osmaniyespor 0 - 0
TUR 3LG3 14/04 - 19:00 Finished Catalca 1 - 0 Isparta 32 Spor 0 - 0
TUR 3LG3 14/04 - 19:00 Finished Cizrespor 0 - 0 Erokspor 0 - 0
TUR 3LG3 14/04 - 19:00 Finished Karsiyaka 1 - 0 Sile Yildizspor 0 - 0
TUR 3LG3 14/04 - 19:00 Finished Soma Spor 1 - 0 Altindag Bld. 0 - 0
TUR 3LG3 14/04 - 19:00 Finished Yalovaspor 2 - 1 Golcukspor 0 - 0
TUR 3LG4 14/04 - 19:00 Finished Adiyamanspor 2 - 1 Silivrispor 1 - 0
TUR 3LG4 14/04 - 19:00 Finished Aksaray Bld. 2 - 2 Duzcespor 1 - 0
TUR 3LG4 14/04 - 19:00 Finished Bergama Bld. 0 - 1 Kestel 0 - 0
TUR 3LG4 14/04 - 19:00 Finished Kelkit 1 - 0 52 Orduspor 0 - 0
TUR 3LG4 14/04 - 19:00 Finished Kirikkale Buyuk Anadolu 0 - 3 Karakopru 0 - 2
TUR 3LG4 14/04 - 19:00 Finished Kozan 2 - 1 Siirt Ozel 0 - 0
TUR 3LG4 14/04 - 19:00 Finished Modafenspor 0 - 2 Bursa 0 - 1
TUR 3LG4 14/04 - 19:00 Finished Muglaspor 3 - 0 Bayrampasa 1 - 0
UKR DL 14/04 - 19:00 Finished Peremoga Dnipro 0 - 4 Metal Kharkiv 0 - 3
UKR DL 14/04 - 19:00 Finished Tavriya 1 - 1 MFC Metalurh 0 - 1
UKR DL 14/04 - 19:00 Finished Volyn Lutsk 2 0 - 1 Chernihiv 0 - 1
ARM PL 14/04 - 19:30 Finished Alashkert 1 - 0 Urartu 0 - 0
ITA SD 14/04 - 19:30 Postponed Vastogirardi 0 - 0 Campobasso 0 - 0
ITA SD 14/04 - 19:30 Finished Muravera 4 - 0 Afragolese 3 - 0
ITA SD 14/04 - 19:30 Finished SS Nola 1925 2 - 3 Torres 0 - 2
TUN LP1 14/04 - 19:30 Finished Monastir 3 - 1 Etoile Sahel 1 - 1
TUN LP1 14/04 - 19:30 Finished Sfaxien 0 - 0 Olympique Beja 0 - 0
TUN LP1 14/04 - 19:30 Finished US Tataouine 1 - 3 เอสเปรานซ์ 0 - 1
ITA SD 14/04 - 20:00 Postponed Folgore Caratese 0 - 0 Imperia 0 - 0
POL IIIL 14/04 - 21:00 Postponed Stal Krasnik 0 - 0 Wiazownica 0 - 0
POL IIIL 14/04 - 21:00 Postponed Wisla Pulawy 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg 0 - 0
ROM L2 14/04 - 21:00 Postponed Viitorul Tg. Jiu 0 - 0 Petrolul 0 - 0
TOG CN 14/04 - 21:00 Postponed Anges de Notse 0 - 0 Maranatha 0 - 0
TOG CN 14/04 - 21:00 Postponed AS Togo-Port 0 - 0 Entente II 0 - 0
TOG CN 14/04 - 21:00 Postponed Binah 0 - 0 Ifodje 0 - 0
TOG CN 14/04 - 21:00 Postponed Gbohloe-Su 0 - 0 Dynamic Togolais 0 - 0
TOG CN 14/04 - 21:00 Postponed OTR 0 - 0 Gomido 0 - 0
TOG CN 14/04 - 21:00 Postponed Unisport 0 - 0 Sara Sport 0 - 0
CZE D2 14/04 - 21:30 Postponed Trinec 0 - 0 Zizkov 0 - 0
POL D2 14/04 - 22:00 Postponed GKS Katowice 0 - 0 Elblag 0 - 0
POL IIIL 14/04 - 22:00 Postponed Sokol Sieniawa 0 - 0 Lewart Lubartow 0 - 0
SOU PL 14/04 - 22:00 Postponed TS Galaxy 0 - 0 Orlando Pirates 0 - 0
SPA TD 14/04 - 23:00 Postponed Estepona 0 - 0 Atletico de Porcuna 0 - 0
SPA TD 14/04 - 23:00 Postponed Motril 0 - 0 Loja 0 - 0
SPA TD 14/04 - 23:00 Postponed Ciudad de Lucena 0 - 0 Xerez D.F.C. 0 - 0
AUS 2L 14/04 - 23:30 Postponed Liefering 0 - 0 Austria Vienna II 0 - 0
GER 2B 14/04 - 23:30 Postponed โฮลสไตน์ คีล 0 - 0 ฮันโนเวอร์ 96 0 - 0
POL D1 15/04 - 00:00 Postponed Termalica B-B. 0 - 0 Korona Kielce 0 - 0
GER RW 15/04 - 00:30 Postponed RW Essen 0 - 0 Lippstadt 0 - 0
SWI PL 15/04 - 00:30 Postponed Bavois 0 - 0 Bellinzona 0 - 0
BRA CM 15/04 - 03:00 Postponed Acao 0 - 0 Uniao Rondonopolis 0 - 0
BRA CM 15/04 - 03:00 Postponed Dom Bosco 0 - 0 Cuiaba Esporte 0 - 0
BRA CM 15/04 - 03:00 Postponed Luverdense 0 - 0 Pocone 0 - 0
BRA CM 15/04 - 03:00 Postponed Operario VG 0 - 0 Gremio Sorriso 0 - 0
BRA CM 15/04 - 03:00 Postponed Sinop 0 - 0 Nova Mutum 0 - 0
ARG CA 15/04 - 04:30 Postponed Tigre 0 - 0 Independiente 0 - 0
BRA CA 15/04 - 06:30 Cancelled Manaus 0 - 0 Fast Clube 0 - 0
{{content.dateToThai(val.data[0]._*1000|date : 'EEE')}} {{val.data[0]._*1000|date : 'dd/MM/yyyy'}}
{{val.l | limitTo:5}} {{v._*1000|date : 'HH:mm'}} {{v.status1 == '1' ? '' : v.status }} Extra Time Half time Penalties Awaiting Updates {{v.team1}} {{v.status2 ==1 ? '-' : v.score}} {{v.team2}} {{v.halftime}}